Zubní rentgeny

Vatech - zubařské rentgeny

Rentgenová technika patří dnes k již běžnému vybavení zubních ordinací. V sortimentu společnosti Dent Unit zákazníci naleznou širokou škálu digitálních zubních rentgenů značky VATECH pro všechny typy stomatologických pracovišť.

Nabídka je široká a je možné vybírat od základních intraorálních přístrojů, přes dobře vybavené panoramatické rentgeny až po nejmodernější 3D CT dentální zařízení.

Představení společnosti Vatech

Intraorální zubní rentgeny

Intraorální zubní rentgeny patří k základnímu vybavení zubní ordinace. Princip snímání u těchto typů rentgenů je na základě filmu nebo digitálního snímače. Díky možnosti předem naprogramovaného nastavení se zjednodušuje proces snímání. Pokud máte zájem o prohlídku našeho showroomu, kde jsou vystavené jak stomatologické soupravy, tak i zubařské rentgeny a další přístroje, vyplňte níže uvedený formulář nebo kontaktujte obchodní oddělení.

Panoramatický rentgen zubů

Panoramatický rentgen zubů (OPG) nabízí přehledné a podrobné zobrazení celé čelisti v rámci jednoho skenu. Tím je eliminována základní nevýhoda intraorálních RTG snímků, a totiž zobrazení pouze několika zubů. Moderní panoramatické rentgeny VATECH díky neustálému technologickému pokroku nabízí rentgenové snímky zcela revoluční kvality. Mohou se pochlubit například unikátní technologií automatického zaostřování snímků při nesprávném umístění pacienta.

CBCT 3D rentgen zubů

CBCT 3D rentgeny stojí technologicky na vrcholu pyramidy digitálních RTG zobrazovacích zařízení ve stomatologii. Vysoce sofistikované přístroje ve spojení se speciálním softwarem přináší do práce lékaře nový rozměr. Náročné stomatochirurgické operace, plánování správného zavedení implantátu, přesná lokalizace retinovaných zubů, nebo cyst to vše je díky 3D pohledu zase o něco snažší. Trojrozměrné zobrazení je dokonalou pomůckou pro stomatology i další lékařské obory.

Plánujete výměnu zubního rentgenu? Více ZDE.