O DENT UNIT

Společnost Dent Unit je dlouholetým a stabilním partnerem všech dobrých zubařů. Nabízí odbornost, vstřícnost, ale také poradenství i kvalitní servis. A proč si dobrý zubař volí Dent Unit jako dlouholetého partnera? Protože:

 

Dobrý zubař ví, že Dent Unit ...

 

JE NEJDÉLE NA TRHU

Dobrý zubař ví, že díky působení na trhu od roku 1992 má Dent Unit léty prověřené vztahy se světovými dodavateli stomatologické techniky. Díky těmto vazbám nabízí ověřené značky nejvyšší kvality. 

JE KOMPLEXNÍ DODAVATEL

Dobrý zubař ví, že se Dent Unit postará o komplexní zařízení zubní ordinace, a to od první konzultace, přes výběr vybavení, instalaci i následný servis a péči. Zajistí vše, od souprav, rentgenů, kompresorů až po ten nejdrobnější sortiment.

JE AUTORIZOVANÝ PRODEJCE

Dobrý zubař ví, že Dent Unit je autorizovaný prodejce stomatologického vybavení celé řady ověřených a kvalitních značek, jako je A-dec, VATECH, W&H, Leica, JUN-AIR a další. Samozřejmostí je následná péče i servis.

NENÍ DRAHÝ

Dobrý zubař ví, že výdaje na zařízení ordinace od společnosti Dent Unit nejsou přemrštěné a díky vysoké životnosti přístrojů a zodpovědnému servisu jsou celkové náklady na provoz ordinace v dlouhodobém časovém horizontu minimální.

MÁ NEJKVALITNĚJŠÍ SERVIS

Dobrý zubař ví, že kvalitní stomatologické vybavení je základem pro precizní ošetření i složité operační výkony. Aby bylo vybavení plně funkční, zajišťuje Dent Unit pravidelný a autorizovaný servis.

 

Kdo je dobrý zubař?

 

 

PARTNERSTVÍ

Dobrý zubař
 si zakládá na partnerství, proto si pro spolupráci volí společnost Dent Unit, která mu zajistí odborné poradenství, dodávku i instalaci techniky a především také následnou péči.

STABILITA

Aby dobrý zubař odváděl co nejkvalitnější práci a dopřál svým pacientům tu nejlepší péči, je pro něj důležitá stabilita – na tu se může u společnosti Dent Unit spolehnout, a to již od roku 1992.

ODBORNOST

Dobrý zubař ví, že se s důvěrou může obrátit na odbornost společnosti Dent Unit. Má tak možnost konzultovat stomatologické novinky a získat nejkvalitnější i nejmodernější techniku, díky které si vytvoří pracovní prostředí na míru svým potřebám.

SERVIS

Pro dobrého zubaře je nezbytný spolehlivý servis. Dent Unit se postará o kompletní péči stomatologického vybavení a dobrý zubař se tak bez problémů může dále věnovat svým pacientům.

VSTŘÍCNOST

Při tak náročné práci, jakým stomatologie a příbuzné obory jsou, je pro odvedení kvalitního ošetření nezbytná vstřícnostDobrý zubař proto ví, že se s jakoukoli otázkou či problémem může obrátit na tým Dent Unit a vždy mu bude ochotně vyhověno.

Dent Unit má za sebou mnohaleté zkušenosti založené na vztazích s těmi nejlepšími světovými výrobci zubní techniky. Může proto svým „dobrým zubařům“ poskytnout to nejlepší zázemí, poradenství i servis. O všechny starosti a otazníky se postará Dent Unit a dobrý zubař se tak může plně věnovat svým pacientům.

 

Zubní ordinace - fialováZubní ordinace - žlutá

 

Loga společností Dentamed a DentUnit

Naše spojení, Vaše výhody

nejširší nabídka spotřebního materiálu
největší nabídka přístrojového vybavení
plně funkční showroomy v Hradci Králové, Praze a v Brně
největší síť obchodních zástupců a produktových specialistů
největší síť vyškolených servisních techniků po celé ČR

Napište nám

Jméno a příjmení / firma: *
E-mail: *
Telefon: *
Váš dotaz:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit