Stomatologické soupravy A-dec


Společnost Dent Unit je dodavatelem značky A-dec, která je známá pro svoje kvalitní a především dokonale propracované stomatologické soupravy. Systém těchto zubních souprav byl navržen na základě zkušeností zubních lékařů, a tak v něm nechybí nic, co je třeba pro kvalifikovanou práci.

Kdo je společnost A-dec? Světový výrobce špičkových zubních souprav a zubařských křesel!

Pro více informací navštivte stránku: https://europe.a-dec.com/cs

Zubní soupravy A-dec
O luxusní pohodlí při ošetření se postará anatomicky tvarované křeslo, inovační konstrukce celé zubní soupravy zaručuje zdravé držení těla ošetřujícího po celou dobu zákroku a celková integrace soupravy umožňuje individuální kombinaci přídavných zařízení.

Zubařské křeslo A-dec
Zubařské křeslo vytváří pohodlí pro pacienta, ale především umožňuje ošetřujícímu lékaři snadný přístup k ústní dutině v kontinuitě s jednotkou a celým pracovním prostředím. Hladký, vakuově tvarovaný potah beze švů usnadňuje čištění a údržbu.

Ergonomické umístění ručního ovládacího panelu, tříosé nastavení lampy a maximální variabilita vytvářejí praktické a především pohodlné pracovní prostředí nejen pro stomatologa, ale také pro asistenta/ku.

Stomatologické přístroje A-dec
Stomatologické přístroje jsou nedílnou součástí každé soupravy. Snadný přístup k nástrojům získá ošetřující lékař díky polohovatelnému držáku. Na výběr je jak horní bičovité, tak i stále více oblíbené spodní vedení hadic. Samotné nástroje je možné volit z několika stovek koncovek.

Klíčové vlastnosti stomatologických souprav A-dec, které jsou základem jejich vysoké obliby, jsou:

Nízké energetické náklady na údržbu
Ergonomie práce
Vysoká úroveň hygieny
Jednoduchost obsluhy
Dlouhá životnost
Pohodlí pacienta
Záruční i pozáruční servis


Operační světla
Osvětlení při zákroku zajišťuje buď kvalitní halogenové svítidlo nebo moderní LED operační světlo. Výrobce A-dec nabízí čtyři modelové řady, které mají různá řešení a vyznačují se vysokou flexibilitou. V nabídce jsou jak ergonomicky a promyšleně zpracované soupravy pro ordinace s požadavkem na ekonomicky nenáročné řešení, tak i modely, které jsou špičkou v oboru a jsou určené k provádění těch nejnáročnějších stomatologických zákroků. Variace pro leváka či praváka jsou základem a luxusní provedení je samozřejmostí.

Prodejce Dent Unit zajišťuje značce A-dec již více jak dvacet let spolehlivý záruční i pozáruční servis.

A-dec 500 B - stomatologická souprava

Zubařské křeslo A-dec 500 B poskytuje jemné pohodlí s účinnou podporou, které vaše pacienty zbaví úzkosti a nabídne jim pozitivní pocit, který vás odliší od ostatních. Zajišťuje pohodlí pro pacienta dokonce i během zdlouhavých zákroků.

O soupravě Adec 500b si můžete přečíst i v našem DentUnit časopise.

více informací
A-dec 500 - stomatologická souprava

Nejhonosnější model z nabídky firmy A-dec. Na této zubařské soupravě jsou použity ty nejkvalitnější materiály, které zaručují soupravě spolehlivost a dlouhodobou životnost. Souprava A-dec 500 bude skvělým partnerem při běžných kontrolách a zároveň bude excelovat i při nejsložitějších zákrocích.

více informací
A-dec 300 - stomatologická souprava

Bohaté funkce, spolehlivost, ergonomie práce, bezpečnost, to vše se se snoubí ve stomatologické soupravě A-dec 300.

více informací
A-dec 230 - stomatologická souprava

Stomatologická souprava A-dec 230 navazuje na legendární soupravu A-dec Casscade.

více informací
A-dec 200 - stomatologická souprava

Ekonomicky dostupné řešení, přesto disponující kvalitními materiály. Pacient bude mít maximální pohodlí a zároveň získáte dlouholetou životnost, kterou je značka Adec proslavena.

více informací