Autorizovaný servis, preventivní péče a další

Společnost Dent Unit disponuje vlastním servisním zázemím i skladem náhradních dílů pro značky, které zastupuje. Servisní technici procházejí pravidelným školením tak, aby vždy disponovali nejnovějšími znalostmi, ve shodě s technickým vývojem stomatologických zařízení. Dent Unit nabízí svým zákazníkům autorizovaný servis na všechny nabízené značky, preventivní péči, opravy kompresorů a především servisní dispečink.

Autorizovaný servis, opravy kompresorů a další

Společnost Dent Unit zajišťuje flexibilní autorizovaný servis na veškeré technické vybavení, které prodává. Ať už se jedná o stomatologické soupravy, u kterých jsou realizovány pravidelné provozní prohlídky, servis zubařských koncovek a nástrojů, značkové záruční i pozáruční opravy pístových kompresorů a odsávaček, stejně jako odborný servis rentgenů intraorálních, panoramatickýckých i CT. I pro servis tak složitých zařízení, jakými jsou medicinální CT a magnetické rezonance, má společnost Dent Unit vlastní specialisty, kteří vytvoří technickou podporu po celou dobu užívání přístroje.

Preventivní péče

Každý zodpovědný člověk ví, že preventivní péče má výrazný vliv na zdraví, kvalitu a délku života každého jedince. To samé platí i u zubní techniky, proto společnost Dent Unit vypracovala program preventivní péče, díky které se redukují náklady na případné opravy techniky, prodlužuje se životnost zařízení a účastníci těchto preventivních servisních programů získávají i nižší servisní sazby, čímž se ekonomická výhodnost preventivní péče dále zvyšuje.

Servisní dispečink

Pro pohodlí zákazníků, flexibilitu servisních zásahů a pro kontrolu kvality odvedeného servisu zavedla společnost Dent Unit jednotné telefonní číslo. Po nahlášení servisního požadavku vyhodnotí dispečer informace, předá požadavek příslušnému technikovi a následně zkontroluje kvalitu odvedené práce i zákazníkovu spokojenost.

Společnost Dent Unit neustále pracuje na vytváření dobrých vztahů se svými klienty. Spolehlivost, odbornost a vstřícnost jsou jistoty, na které si může každý zákazník Dent Unit vsadit.