A-dec, VATECH a další značky

Společnost Dent Unit je dodavatelem kompletního vybavení stomatologických ordinací. Dlouhodobě spolupracuje s předními výrobci zubní techniky a vybavení. Mezi nejsilnějšími partnery stojí stomatologické soupravy A-dec, radiodiagnostika VATECH , stomatologická technika W&H, mikroskopy a optické systémy Leica, kompresory JUN-AIR  a další ověřené značky.

adec        vatech      wh    leica     jun     biodinamica    

Hu-Friedy

Stomatologické soupravy A-dec

Stomatologické soupravy A-dec jsou na českém trhu dávno pojmem pro svou spolehlivost a nízké provozní nároky. Díky tomu jsou často první volbou stomatologa při výběru vybavení ordinace. O kvalitě a spolehlivosti svědčí již více jak 1 500 instalací v České republice a neustále se zvyšující zájem na trhu. Zejména v segmentu nejvyšší třídy A-dec, která je zároveň nejluxusnějším vybavením stomatologů, se v posledních dvou letech podíl více než zdvojnásobil.

Radiodiagnostika VATECH

Výrobní program společnosti VATECH tvoří ucelená řada zubních zobrazovacích systémů – zubní CT rentgeny, panaromatické rentgeny, intraorální rentgeny ESX, viziografie EzSensor a intraorální kamery. Vysoká kvalita a technická úroveň předurčuje tyto výrobky pro široké využití v dentální praxi, zejména pak v chirurgii, implatologii a ortodoncii.

Přístroje a příslušenství W&H

Značka W&H, sídlící v rakouském Bürmoos, je jednou z nejstarších stomatologických společností na světě. Dnes je jedním z nejúspěšnějších dodavatelů stomatologické techniky. Společnost W&H má přes 900 zaměstnanců po celém světě a 95% produkce vyváží do více jak 80 zemí světa. Výzmamnou měrou se podílí na vývoji stomatologické techniky a je držitelem mnoha inovačních řešení a patentů.

Mikroskopy a optické systémy Leica

Leica Microsystems je globálním leadrem ve vývoji a výrobě inovativních a precizních optických systémů pro analýzu mikrostruktur. Je jedním z hlavních světových výrobců na poli mikroskopie a konfokální laserové mikroskopie. Nabízí široké portfolio produktů pro různé oblasti průmyslu, vědy, biotechnologie i medicíny. Provozuje 11 výrobních závodů, které dodávají své výrobky do více než 100 zemí světa.

Kompresory JUN-AIR

Od představení svého prvního kompresoru v roce 1958 se společnost JUN-AIR stala jedním z nejvýznamnějších světových výrobců tichých kompresorů. Kompresory JUN-AIR mají uplatnění v laboratořích, dentálních klinikách, v medicínských i průmyslových aplikacích po celém světě.

Na všechny tyto značky poskytujeme autorizovaný servis.

Biodinamica – spotřební materiál. Nově v ČR

Kvalitní spotřební materiál ověřený ve více než 55 zemích světa. V portfoliu Biodinamica je přes 180 položek, které denně používají stomatologové v Evropě, Asii i v Americe. V oboru stomatologie působí od roku 1991, s vlastním vývojovým a inovačním oddělení. Certifikace Biodinamicy je ověřením dobré výrobní praxe spojené se zkušenými odborníky a vývojáři, kteří každodenně pracují na inovaci spotřebního materiálu. Nyní nově můžete Biodinamicu zakoupit v České republice od Dent Unit.