Stomatologický materiál a soupravy

Stomatologie je náročný a precizní obor, který vyžaduje naprosté soustředění zubního lékaře a perfektní zázemí. Služby a produkty společnosti Dent Unit zajistí příjemné pracovní prostřední, kvalitní vybavení ordinací a spolehlivý servis. Společnost nabízí stomatologický materiál, nástroje a soupravy od renomovaných výrobců, u kterých ví, že budou zákazníkům dlouho a dobře sloužit.

Vybavení ordinací

vybaveni

Správně zvolené vybavení zubních ordinací zaručuje pacientům péči té nejvyšší úrovně a ošetřujícímu lékaři dokonalé pracovní prostory.

Společnost Dent Unit proto nabízí odborné poradenství, grafický návrh nové ordinace, možnost prohlídek jednotlivých modelů ve vlastním showroomu a dále kompletaci veškerého příslušenství.

Tím ale služby nekončí. Následné partnerství a spokojenost zákazníků je podporována zajištěním pravidelných provozních prohlídek, autorizovaným servisem a vstřícností celého týmu společnosti Dent Unit.

Stomatologický materiál

Stomatologický materiál je nedílnou součástí každé zubní ordinace. Pro pohodlí a úsporu času připravila společnost Dent Unit e-shop, kde si zákazník z pohodlí ordinace může objednat spotřební materiál, protetiku a další příslušenství. Internetový obchod je komfortní a snadnou cestou, jak mít stomatologickou ordinaci stále zásobenou stomatologickým materiálem.

Zubní soupravy, radiodiagnostika a další

Solitér každé stomatologické ordinace tvoří zubní soupravy, které jsou doplněny o dentální radiodiagnostiku a lékařské zobrazovací systémy. Kompletní vybavení ordinací dále obsahuje pístový bezolejový kompresor, nábytek a spotřební materiál. V případě, že máte zájem o návrh stomatologické ordinace či prohlídku jednotlivých modelů, neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

Rozšířili jsme portfolio našich služeb o kvalitní spotřební materiál Biodinamica, který si velmi jednoduše vyberete a objednáte přes náš nový e-shop. Biodinamica je víc než spotřební materiál, je to rychlé a snadné řešení pro výkon zubařské praxe. Po pečlivém zvážení a ověření jsme v roce 2016 uvedli Biodinamicu na český trh, kde máme exkluzivní zastoupení. Přesvědčte se sami o kvalitě a příznivých cenách.