Zubní soupravy A-dec

Společnost Dent Unit je dodavatelem značky A-dec, která je známá pro svoje kvalitní a především dokonale propracované stomatologické soupravy. Systém těchto souprav byl navržen na základě zkušeností zubních lékařů, a tak v něm nechybí nic, co je třeba pro kvalifikovanou práci.

Kdo je společnost A-dec? Světový výrobce stomatologických souprav

Stomatologická souprava A-dec

Zubní soupravy A-dec

O luxusní pohodlí při ošetření se postará anatomicky tvarované křeslo, inovační konstrukce celé zubní soupravy zaručuje zdravé držení těla ošetřujícího po celou dobu zákroku a celková integrace soupravy umožňuje individuální kombinaci přídavných zařízení.


Zubařské křeslo A-dec

Zubařské křeslo A-dec vytváří pohodlí pro pacienta, ale především umožňuje ošetřujícímu lékaři snadný přístup k ústní dutině v kontinuitě s jednotkou a celým pracovním prostředím. Hladký, vakuově tvarovaný potah beze švů usnadňuje čištění a údržbu.

Ergonomické umístění ručního ovládacího panelu, tříosé natavení lampy a maximální variabilita vytvářejí praktické a především pohodlné pracovní prostředí nejen pro stomatologa, ale také pro asistenta.

Stomatologické přístroje

Stomatologické přístroje jsou nedílnou součástí každé soupravy. Snadný přístup k nástrojům získá ošetřující lékař díky polohovatelnému držáku. Na výběr je jak horní bičovité, tak i stále více oblíbené spodní vedení hadic. Samotné nástroje je možné volit z několika stovek koncovek.

Klíčové vlastnosti stomatologických souprav, které jsou základem jejich vysoké obliby, jsou:

  • Nízké energetické náklady na údržbu
  • Ergonomie práce
  • Vysoká úroveň hygieny
  • Jednoduchost obsluhy
  • Dlouhá životnost
  • Pohodlí pacienta
  • Záruční i pozáruční servis

Operační světla

Osvětlení při zákroku zajišťuje buď kvalitní halogenové svítidlo nebo moderní LED operační světlo. Výrobce A-dec nabízí čtyři modelové řady, které mají různá řešení a vyznačují se vysokou flexibilitou. V nabídce jsou jak ergonomicky a promyšleně zpracované soupravy pro ordinace s požadavkem na ekonomicky nenáročné řešení, tak i modely, které jsou špičkou v oboru a jsou určené k provádění těch nejnáročnějších stomatologických zákroků. Variace pro leváka či praváka jsou základem a luxusní provedení je samozřejmostí.

Prodejce Dent Unit zajišťuje značce A-dec již více jak dvacet let spolehlivý záruční i pozáruční servis.