Stomatologická souprava CLESTA II

Japonská preciznost, originální výroba naprosté většiny použitých dílů a tradice, to se vše spojuje v soupravě Belmont Clesta II.

Vynikající kvalitou, kterou si můžete do své ordinace pořídit, je zubní souprava CLESTA II, která se díky svým vlastnostem a důmyslnému provedení řadí mezi nejprodávanější produkty. Na špičku stomatologických souprav ji vynesla především ověřená kvalita a absolutní spolehlivost, na kterou jsou japonští výrobci pyšní.

Clesta II

Stomatologická souprava, která udává tempo

Obdiv sklízí nejen promyšlená ergonomie, ale také jednotlivé detaily, které jsou propracované pro pohodlí pacienta i ošetřujícího lékaře. Samozřejmostí je maximální variabilita stomatologické soupravy, která se přizpůsobí i těm nejvyšším nárokům ošetřujícího lékaře.

A proč je CLESTA II na tak vysoké úrovni?

Japonský producent vyrábí naprostou většinu ( okolo 90 %) jednotlivých součástek, proto je zachovaná maximální kvalita a kompatibilita náhradních dílů. Dvouosé a samostatné nastavení držáku nástrojů usnadňuje práci ošetřujícímu personálu a umožňuje snadný přístup k pacientovi. Postavení nástrojů lze vybírat jak z klasického spodního vedení, tak i ze zásuvného a bičového vedení, které je využíváno především u ležících pacientů. Pohyblivé rameno zajišťuje plynulé nastavení a umístění konzole s instrumenty umožňuje individuální organizaci pracovního prostoru. Jednotlivé koncovky jsou opatřeny dlouhými hadicemi, které poskytují neomezenost v pohybu.

Clesta 2

Proč si vybrat zubní soupravu CLESTA II?

luxusní a spolehlivá stomatologická souprava
ověřená kvalita
rychlá návratnost nákladů
prostor pro variabilitu a individuální přání
ergonomie a důmyslnost v maximální kvalitě

- - -

Hledáte nejvhodnější stomatologickou soupravu pro vaši ordinaci? Prohlédněte si kompletní nabídku zubních souprav a zubařských křesel. Vybírat můžete ze stomatologických souprav A-dec nebo Belmont.

Napište nám

Jméno a příjmení / firma: *
E-mail: *
Telefon: *
Váš dotaz:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit