A-dec 500 - stomatologická souprava

Nejhonosnější model z nabídky firmy A-dec. Na této zubařské soupravě jsou použity ty nejkvalitnější materiály, které zaručují soupravě spolehlivost a dlouhodobou životnost. Souprava A-dec 500 bude skvělým partnerem při běžných kontrolách a zároveň bude excelovat i při nejsložitějších zákrocích.

Křeslo A-dec 500 kombinuje v jednom inovačním systému vynikající pohodlí pro pacienta, nejsnadnější přístup pro lékaře a plnou integraci. 

Získejte speciální akční cenu na zubní soupravu A dec 500. Více o nabídce si přečtěte v DentUnit časopise.
 
 A dec 500 - Odkaz na kontakt - ikonka

Investujte do svého zdraví

Kdykoli se posadíte k práci, souprava A-dec 500 Vám umožní pohodlnější přístup k pacientům a nástrojům. Zubařské křeslo A-dec 500 dovoluje, abyste se snadno dostali do polohy přímo pod pacientem a zachovali si tak zdravé držení těla po celou dobu výkonu. Přídejte k tomu stomatologický unit A-dec 500 a budete mít nástroje přesně tam, kde potřebujete. Žádné natahování a natáčení. Jen pohodlí a efektivita.
 
 
 

Využijte výhod plné integrace

 
Unit - zubařská souprava A-dec 500
 
Stomatologický unit A-dec 500 snadno integruje přídavná zařízení, která předtím vyžadovala samostatné schránky, kabely a hadičky.
 
Můžete nyní zkombinovat intraorální kameru, dva elektrické motory, odstraňovač zubního kamene a vytvrzovací lampu - to vše v jednom systému s lepší organizací pracovního prostoru.
 
Funkčnost systému můžte dále zvýšit pomocí nadstandardního ovládácího panelu. Kromě jedním dotekem ovládaných funkcí křesla. stomatologického svítidla a plivátka, můžete také ovládat násadce, integrované doplňky a jiná elektrická zařízení.
 
V kombinaci s nožním ovládáním můžete snadno ovládat násadce a přídavná zařízení (například IO kameru), což umožňuje vyšší míru soustředění na vlastní stomatologický výkon.
 
Zdokonalená platforma nejen kombinuje veškerou technologii kterou potřebujete nyní, ale je také připravena pro snadné upgrady a její konstrukce vychází vstříc požadavkům budoucí technologie.
 

A-dec 500: Zjednodušení a zrychlení práce

 
A-dec 500: Zjednodušení a zrychlení práce
 
Přizpůsobení systému pro potřeby Vašeho asistenta má klíčovou důležitost, protože většina stomatologických úkonů začíná a končí asistentskou prací.
 
Systém A-dec 500 má asistentskou instrumentaci v přímém úhlu za křeslem (poloha "12 hodin"), takže asistent má snadno dosah na vše, co potřebuje.
 
Stomatologický unit by Vám měl umožnit pracovat pohodlně a efektivně, a zároveň zajišťovat vyšší produktivitu všech členů stomatologického týmu.
CTA - A Dec 500 - Ikonka - střed strany

Stomatologický unit "12 hodin" A-dec 500

Instrumentace se nachází mimo přímý pohled pacienta a naše dva systémy s upevněním na skříňku nabízejí možnosti pology pro čtyřruční i dvouruční práci. Zkombinujte všechny potřebné dynamické nástroje v poloze "12 hodin". Systém A-dec 541 Vám flexibilně umožňuje umístit svoje nástroje přesně podle Vaší potřeby a přitom mimo pohled pacienta.
 

Asistentská instrumentace "12-hodin" A-dec 500

Čtyři otáčecí klouby a kruhová pracovní plocha s nastavitelnou výškou zajišťují jedinečný rozsah pohybu a prakticky neomezené možnosti poloh pro nástroje a integrované doplňky. Výsledek? Lepší ergonomie a efektivita.
 

Pohodlí pro pacienty

Příliš silné čalounění je sice pohodlné pro pacienty, ale ztěžuje Vám přístup k ústní dutině. Výsledky vědeckého výzkumu v oblasti mapování tlakových bodů nyní zajišťují jak vynikající přístup, tak luxusní pohodlí pro pacienta.
 
Mapování tlakových bodů nám umožnilo zjistit klíčová místa na křesle, která musí mít tvar poskytující více podpory. Přestože polstrování v některých místech neni silnější než 25 mm, zajišťuje pohodlnou oporu pro celé tělo pacienta.
 
Zubařské křeslo A-dec 500 - pohodlí pro pacienta
 
Křeslo A-dec 500 - detail
Vzhledem k tomu, že pohyb má stejnou důležitost pro pohodlí pacienta, vytvořili jsme také různé způsoby synchronizace pohybu křesla s anatomií a pohybem pacienta.
 
Příkladem může být funkce "virtuálního náklonu", která zajišťuje, aby pacient nemusel měnit svoji polohu, když se sedadlo a zadní opěradlo křesla pohybují.
 
 
K výbavě patří také inovační opěrka hlavy, která se hladce posouvá s pacientem při zvedání či spouštění křesla. Křeslo se rovněž hladce uvádí do pohybu a zastavuje, takže výsledkem je nejpohodlnější sedadlo pro pacienta, jaké kdy bylo vyvinuto.
 

Využijte předností soupravy A-dec 500

 

Možnosti čalounění

 

A dec 500 - kontakt CTA - ikonka

- - -

Hledáte nejvhodnější stomatologickou soupravu pro vaši ordinaci?

Prohlédněte si kompletní nabídku zubních souprav a zubařských křesel.

Vybírat můžete ze stomatologických souprav A-dec.

Napište nám

Jméno a příjmení / firma: *
E-mail: *
Telefon: *
Váš dotaz:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit