A-dec 500 NEW - stomatologická souprava

Zubařské křeslo A-dec 500 New poskytuje jemné pohodlí s účinnou podporou, které vaše pacienty zbaví úzkosti a nabídne jim pozitivní pocit, který vás odliší od ostatních. Zajišťuje pohodlí pro pacienta dokonce i během zdlouhavých zákroků.

 

 

Vysoce kvalitní péče

Přesný hydraulický pohyb umožňuje tiché, jemné zastavení a rozjezd během nastavení polohy pacienta. Společně s virtuálním čepem, který synchronizuje pohyb s přirozeným pohybem pacienta, přispívá k tomu, že nemusíte při sklápění nebo návratu křesla dodatečně upravovat polohu.

                      

         

Podpora celého těla pacienta

Opěrka zad ve tvaru rejnoka plně podporuje záda i ramena pacienta, přičemž prošívané čalounění z jednoho kusu působí pozoruhodně přepychově (prošívané čalounění).Robustní opěrky rukou s více polohami poskytují pevnou podporu pro pacienty umožňující snadné nasedání i sesedání.

Optimální přístup

Mimořádně tenká opěrka zad a opěrka hlavy s úzkým profilem u zubařského křesla A-dec 500 poskytují pod křeslem více prostoru pro nohy, a proto je možné pacienta umístit dostatečně nízko, abyste získali přístup k ústní dutině při zachování ergonomické polohy.

             

 

Balíčky pro operační sály A-dec 500 Radius

Stomatologický unit a blok podpory typu Radius se rychle a snadno otáčejí okolo zubařského křesla a nabízejí tak plnou použitelnost pro praváky i leváky.

Operační světla

Operační světlo A-dec LED přináší do vaší ordinace skutečnou hodnotu. Zřetelnější pohled na povrch zubů. Snížené namáhání očí. Menší únava. 

                

Funkce zubařského křesla A‑dec 500

Tenká flexibilní opěrka zad. Díky ultra tenkému opěradlu můžete pracovat v pohodlné poloze – s nohami pod pacientem a s lokty u těla. 

Posuvná opěrka hlavy s dvojitým kloubem. Přístupové úhly mohou být tím, co představuje rozdíl mezi dlouhým dnem a dobrým dnem. Opěrka hlavy se nastavuje za běhu stisknutím páčky, takže optimální viditelnost ústní dutiny máte na dosah.

Ergonomické provedení základní desky. Odklopte opěrky ruky pacientského křesla a tvar základní desky vám (a vašemu týmu) umožní přisunout se blíže k pacientovi a pracovat v pohodlné, přirozené poloze.

Robustní opěrky rukou s více polohami. Poskytují podporu pacientům, když ji potřebují, a odklopí se, aby nepřekážely, když ji nepotřebují.

Náklon podnožky. Při sklopení zubařského křesla se podnožka nepatrně zvedne na plných 23 cm (9” ) a vytvoří dojem jemného kolébání. Vše, co váš pacient cítí, je uvolněnost.

Nízký bod snížení základny. Umožňuje lékaři pohodlně pracovat bez ohledu na jeho výšku.

Otočný čep (60º) s brzdou. Umožňuje otáčení o 30º na každou stranu od středu.

 

Barvy čalounění     Barvy čalounění

Technické údaje

Základní rozsah výšek    Nejnižší bod: 343 mm (13,5")
   Nejvyšší bod: 800 mm (31,5")
Opěradlo    Mimořádně tenká 25mm (1") flexibilní opěrka zad. (S použitím tvarovaného čalounění)
Opěrka hlavy    Posuvná opěrka hlavy s dvojitým kloubem; uvolnění pomocí páky
Opěrky rukou    Opěrky rukou se 2 polohami
Otočný čep křesla    60° (30° na každou stranu od středu)
Zdroj napájení    300 W
Ovládání křesla    Ovládací panel nebo nožní ovladač stomatologického unitu
Zvedací systém    Hydraulický pohon s jemným rozjezdem/zastavením
Volby čalounění    Prošívané nebo tvarované
Měrné zatížení

   Zubařské křeslo A-dec 500 je dimenzováno pro pacienty o maximální hmotnosti 227 kg (500 liber).

   S ohledem na zajištění bezpečnosti je křeslo testováno na čtyřnásobek zatížení (907 kg/2 000 liber).

- - -

Hledáte nejvhodnější stomatologickou soupravu pro vaši ordinaci? Prohlédněte si kompletní nabídku zubních souprav a zubařských křesel. Vybírat můžete ze stomatologických souprav A-dec nebo Belmont.

Napište nám

Jméno a příjmení / firma: *
E-mail: *
Telefon: *
Váš dotaz:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit