A-dec 400 - stomatologická souprava

Provedení zubního křesla A-dec 400 nabízí ve spojení s jeho funkčností méně složitosti a více elegance za příznivou cenu. Ergonomický přístup k ústní dutině tu není na úkor pohodlí pacienta.

A když přidáte robustní konstrukci, moderní styl a možnost ovládání levou i pravou rukou, máte systém, který je z dlouhodobého hlediska tím nejlepším na trhu. Zubařské křeslo A-dec 400 je ukázkou promyšleného přístupu k návrhu stomatologického systému.

Na zubní soupravu A Dec 400 můžete získat speciální slevu. Přečtěte si o tom v DentUnit časopise.

CTA - A dec 400 - ikonka


A-dec 400

Praktický čep - synchronizuje pohyb stomatologického křesla s anatomií a pohybem pacienta.

Opěrka hlavy s dvojitým kloubem - lze ji snadno nastavit do polohy, která bude pro pacienta optimální.

Opěrky pro ruce s dvěma polohami - zajišťují pohodlnou oporu pro ruce a díky robustní nosné konstrukci zároveň umožňují pacientovi snadno nasednout a sesednout.

Nakloněná podnožka - poskytuje pacientovi pohodlnou oporu dolní části nohou.

Příjemné čalounění - oba styly čalounění křesla – elegantní bezešvé i luxusní prošívané – jsou k dispozici v celé řadě módních barev.


Zubařské křeslo A-dec 400 v akci

Chcete-li dlouho a produktivně vykonávat své povolání, je důležité, abyste se při práci cítili pohodlně.

Proto je zubní křeslo A-dec 400 navrženo tak, aby mohl být váš pohyb plynulý a ergonomicky přirozený.

  • Mimořádně tenká a flexibilní opěrka zad - umožňuje zasunout kolena pod křeslo a získat tak optimální ergonomický přístup k ústní dutině.
  • Nízká dolní poloha základny - umožňuje lékaři pohodlně pracovat bez ohledu na jeho výšku.
  • Ergonomické možnosti stomatologického unitu - násadce a doplňky máte na dosah ruky. Nemusíte tedy dělat zbytečné pohyby a můžete se soustředit na práci.

 

Výhody zubního křesla A-dec 400

stomatologické křeslo a-dec 400

 

  • Vyšší produktivita - možnost ovládání pravou nebo levou rukou.
  • Otočný čep (60º) s brzdou - umožňuje otáčet křeslem o 30º na každou stranu od středu.
  • Konzola monitoru opatřená skrytými kabely - konstrukce konzoly umožňuje výjimečně snadnou manipulaci, během které zůstávají kabely skryté.
  • Vnitřní ochrana před infekcemi - stomatologický unit je vybaven řídicím blokem, který byl navržen s ohledem na zdraví pacienta a bezproblémový provoz. Je minimalizováno zadržování stojaté vody.

Při výrobě hadiček A-dec se používá antimikrobiální přísada AlphaSan®. Vnitřní nasávací hadička dvoulitrové láhve a systém rychlého odpojení usnadňují vyjmutí a výměnu láhve a také snižují riziko křížové kontaminace.,

Bezproblémová integrace

Zubařské křeslo A-dec 400 a stomatologický unit A-dec 300 nabízejí dokonalé spojení kompaktní ovladatelnosti a originálního stylu. Stomatologický unit A-dec 300 je napohled malý, ve skutečnosti však velký.

Snadné, inteligentní ovládání - kombinace ovládacího panelu Deluxe a nožního ovladače unitu A-dec 300 poskytuje efektivní ovládání funkcí násadců, integrovaného příslušenství, zubařského křesla a operačního světla. Můžete přednastavit intraorální kameru, ultrazvukový scaler, polymerizační lampu a až dva elektromotory.
Možnost upgradu v budoucnosti - základna stomatologického unitu umožňuje přidávat nejmodernější klinické přístroje a příslušenství.
Brzda flexibilního ramena ovládaná tlačítkem - polohu stomatologického unitu je možné zajistit v požadované výšce pro optimálně pohodlné a ergonomické používání.Unit soupravy A-dec 400Unit 400 - křeslo A-dec 400 detail

 

 CTA - Zubní souprava A dec 400 - Střed strany

Možnosti zubařského křesla A-dec 400

Stomatologické unity

K dispozici jsou čtyři možnosti ergonomického vedení násadců a příslušenství: unity A-dec 300 Traditional a Continental připevněné ke křeslu, unit A-dec 500 12-O’clock, duální, připevněný ke skříňce a postranní stomatologický unit.

Operační světlo

Ať už zvolíte světlo A-dec LED nebo halogenové světlo společnosti A-dec, získáte vyváženou intenzitu a rovnoměrně osvětlenou plochu bez rušivých stínů. Světlo A-dec se při sklopení křesla automaticky zapne a při nastavení křesla do polohy pro nasednutí/sesednutí se automaticky vypne.

Nástroje asistenta připevněné ke křeslu

K dispozici jsou provedení s krátkým a dlouhým ramenem a s integrovaným ovládacím panelem. Je možné vybrat jeden držák se 3 nebo 4 polohami nebo duální dvoupolohový držák.

Konzola monitoru

Dvojitým otočným ramenem jsou vedeny kabely HDMI a napájecí kabely. Konzola monitoru na straně bloku podpory se otáčí o 430° a naklání o 85°, takže umožňuje sledování z polohy vsedě i vleže na zádech.

Plivátko

Je vyrobeno ze skelné keramiky odolné proti znečištění. Otáčení o ±90° usnadňuje pacientovi přístup. Funkce časovaného plnění kelímku a oplachu misky lze programovat na ovládacím panelu.

CTA - Zubní souprava A dec 400 - spodní část strany

- -

Hledáte nejvhodnější stomatologickou soupravu pro vaši ordinaci?

Prohlédněte si kompletní nabídku zubních souprav a zubařských křesel.

Vybírat můžete ze stomatologických souprav A-dec.

Napište nám

Jméno a příjmení / firma: *
E-mail: *
Telefon: *
Váš dotaz:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit