A-dec 300 - stomatologická souprava

Bohaté funkce, spolehlivost, ergonomie práce, bezpečnost, to vše se se snoubí ve stomatologické soupravě A-dec 300.

Stomatologická souprava A-dec 300 je navržena s myšlenkou na vaše pohodlí. Zubařské křeslo A-dec 300 umožňuje, abyste zachovávali zdravé držení těla během zákroků. Odkládací prvky soupravy A-dec 300 se snadno nastavují do různých poloh a všechny násadce a přídavná zařízení jsou v dosahu.

Na zubní soupravu A Dec 300 můžete získat speciální slevu. Přečtete si o ní v časopise DentUnit.

CTA - Zubní souprava A dec 300 - kontakt


Zubní souprava A-dec 300 využívá nejnovější technologie. Kompaktní velikost, rozsáhlá a hladká integrace funkcí. Kromě pistole a násadců můžete integrovat až dvě další přídavná zařízení, včetně intraorální kamery, polymerizační lampy nebo ultrazvukového nástroje.

Konstrukce unitu navíc v budoucnu umožňuje přidávat další produkty. Nadstandardní ovládací panel - zařízení, násadce a integrovaná přídavná zařízení můžete ovládat stisknutím tlačítka.

Moderní řešení systému A-dec 300 zajišťuje, že na pacienty i personál uděláte příznivý dojem vysoké kvality, bezpečnosti a využití nejnovějších technologií. Dokonalá kombinace stylu a funkce.

A-dec 300: Základní provedení

Stomatologická souprava A-dec 300


Vše po ruce - nejzákladnější prvky jsme sloučili do jednoho čistého řešení. Jednoduché. Iteligentní. Elegantní. Systém A-dec 300 nabízí přesně to, co potřebujete, navíc s jistotou ze vám vydrží dlouho.

Lepší přístup - u systému A-dec 300 budete mít lepší přístup k práci, než u jiné soupravy v této kategorii. Nízká, tenká základna a malá vyprofilovaná základní deska umožňují bližší přístup k pacientovi. Nemusíte se již nad něj naklánět, což snižuje napětí a únavu.

Robustní provedení - někdy méně znamená více. Robustní provedení s méně díly znamená pro vás výhodu. Měně součástí k údržbě, výměně a čištění. Přitom získáte zvýšené pohodlí pro sebe i pro pacienta.

Málo zabraného prostoru - systém A-dec 300 dokáže všechno, co potřebujete a přitom nepřekáží v cestě. Je ideální, pokud potřebujete maximálně využít prostor nebo pokud chcete vytvořit čisté, minimalizované pracovní prostředí.

Kompaktní řídící hlava, integrovaný energoblok, malá základní deska a vyhrazený ovládacá blok na levé nebo pravé straně vytvářejí jeden z nejmenších systémů stomatologického zařázení, který je dnes k dispozici.

Možnosti kombinace pro A-dec 300

Opěrky hlavy


Křeslo A-dec 300 má úzké opěradlo, ke kterému si můžete vybrat dvoukloubovou opěrku hlavy, nebo pacientem nastavitelnou podporu krku.

Opěrka křesla A-dec 300

Stomatologické unity

Kompaktní velikost, Rozsáhlá funkčnost. Ovládací hlavy Traditional a Continental mohou integrovat zdroj světla o čtyřech různých napětích a dvě přídavná zařízení.

Stomatologické unity pro křeslo A-dec 300

Ovládací panely

Přídavnéovládací panely mají intuitivní, snadno ovladatelné ikony. Nadstanderdní ovládací panel ovládá nejen křeslo, plivátko a operační světlo, ale také přídavná zařízení a elektrické násadce. Kromě toho může být používán v endodontickém módu.

Asistentské držáky

Zvolte si 3 nebo 4 polohové držáky namontované buď na plivátko nebo na teleskopické rameno. Toto výsuvné řešení umožňuje pohodlný přístup k odsávacím nástrojům, pokud byste pracovali bez asistenta. Ovládací panel asistenstké instrumentace je také k dispozici.

Operační světla

Svítidlo A-dec 300 má vodorovné i svislé natáčení a dvě intenzity světla. U systému A-dec 500 má svítidlo 3 osy natáčení a tři intenzity světla.

Držák monitoru

Monitor lze nastavit před pacienta pro snazší komunikaci a konzultace plánovaného zákroku.

Plivátko

Moderní řešení plivátka zahrnuje stylovou vyměnitelnou skleněnou misku. Je připevněná k ovládacímu bloku a umožňuje pacientům snadný přístup. Zahrnuje funkce časového napouštění kelimku a oplachu misky.

 

 

Čalounění zubního křesla A-dec 300

Vaše ideální pracovní prostředí

Sestava A-dec 300 vám umožní vykonávat praxi nejlepším způsobem a zvyšovat úroveň péče, kterou věnujete svým pacientům. Pro návrh Vaší ordinace a cenovou nabídku kontaktujte naše obchodní oddělení.

CTA - Zubní souprava A dec 300 - Spodní strana

- -

Hledáte nejvhodnější stomatologickou soupravu pro vaši ordinaci?

Prohlédněte si kompletní nabídku zubních souprav a zubařských křesel.

Vybírat můžete ze stomatologických souprav A-dec.

Napište nám

Jméno a příjmení / firma: *
E-mail: *
Telefon: *
Váš dotaz:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit