A-dec 200 - stomatologická souprava

Ekonomicky dostupné řešení, přesto disponující kvalitními materiály. Pacient bude mít maximální pohodlí a zároveň získáte dlouholetou životnost, kterou je značka A-dec proslavena.

Stomatologická souprava A-dec 200 je určena pro ordinace, které vyžadují ekonomicky nenáročné řešení. Nicméně nechtějí obětovat kvalitu zpracování, ergonomii a pohodlí jak pro sebe tak i pro pacienta.
 
Nové křeslo A-dec 200 se řadí na začátek modelové řady A-dec a postupně nahradí dlouhodobě úspěšný model Performer, který si oblíbilo velké množství českých zákazníků.
  • Hlava lampy disponuje třemi osami, které umožňují nastavení vhodného úhlu osvětlení pro vás i vašeho pacienta.

  • Díky čtyřem přednastavenám polohám můžete pacienta v křesle umístit dle potřeby.

  • Dodatečný prostor vám umožňuje doplnit vybavení v případě budoucího rozšíření vaší ordinace.

  • Pacientovo pohodlí zajišťuje dvoupolohová loketní opěrka a polohovatelná sedací část křesla.

  • Hladký potah umožňuje udržet zubařské křeslo stále čisté.

opěrka stomatologické soupravy A-dec 200A-dec 200 - detail lampy

A-dec 200: Navržený dle zkušeností lékařů

Stomatologická souprava byla navržena na základě zkušeností zubních lékařů, a tak v ní nechybí nic, co je třeba pro kvalifikovanou práci. Rozhodující jsou detaily. Plivátko je keramické a lze jej natočit směrem k pacientovi. Teleskopické asistentské rameno je standardně vybaveno odsliňovačkou a velkou chirurgickou savkou o průměru 11 mm.
 
Ergonomicky je umístěný i ruční ovládací panel, pomocí nějž lze ovládat křeslo a funkce plivátka. Kvalitnímu ošetření napomáhá i výkonné osvětlení nastavitelné ve třech osách pohybu. Hladký, vakuově tvarovaný potah beze švů usnadňuje čištění a údržbu. Výrobce neopoměl i možnost budoucího rozšíření soupravy.

křeslo A-dec 200 - detailkřeslo A-dec 200 - detail

A-dec: Kvalita, servis, dlouhá životnost

Stomatologické soupravy A-dec ve všech svých modelových řadách jsou pověstné svým nadstandardně kvalitním zpracováním a dlouhodobou životností. Prodejce značky A-dec v České republice, společnost Dent Unit, zajišťuje spolehlivý záruční i pozáruční autorizovaný servis.

 

Možnosti bezešvého čalounění křesla

 

- - -

Hledáte nejvhodnější stomatologickou soupravu pro vaši ordinaci? Prohlédněte si kompletní nabídku zubních souprav a zubařských křesel. Vybírat můžete ze stomatologických souprav A-dec nebo Belmont.

Napište nám

Jméno a příjmení / firma: *
E-mail: *
Telefon: *
Váš dotaz:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit