Servisní dispečink

Pokud máte jakýkoliv problém, ozvěte se nám. Rádi vám pomůžeme s řešením technických překážek, aby vaše práce mohla nadále probíhat hladce.

Společnost Dent Unit s.r.o. nabízím svým zákazníkům odbornou servisní podporu. Díky nové organizaci servisního týmu je závada řešena ve velmi krátkém čase a opravu má na starosti technik, který je specialistou v daném oboru, ať už se problém týká stomatologických souprav, koncovek či rentgenů. Dent Unit dále také provádí vzdálenou podporu pro řešení softwarových problémů (EZ dent). Servisní tým se skládá z techniků, kteří mají za sebou nejen teoretická školení, ale především praktické zkušenosti.

Pro vaše pohodlí, flexibilitu servisních zásahů a pro kontrolu kvality odvedeného servisu jsme zavedli jednotné servisní číslo. Po nahlášení vašeho požadavku dispečer vyhodnotí informace, předá požadavek příslušnému technikovi a následně zkontroluje kvalitu odvedené práce i vaši spokojenost.

Pokud máte jakýkoliv problém, ozvěte se nám. Rádi vám pomůžeme s řešením technických překážek, aby vaše práce mohla nadále probíhat hladce.

 

SERVISNÍ LINKA: +420 495 454 394
Provozní doba: PO - PÁ  7:30 - 16 hod.

 

Rudolf Kraus - servis koncovek a stomatolog.souprav
Tel.: +420 733 663 946
E-mail:  rudolf.kraus@dentunit.cz

Martin Němec - servis rtg a ordinačních přístrojů

Tel.: +420 737 900 972

E-mail:  martin.nemec@dentunit.cz 

Lukáš Antoni – servis rtg a ordinačních přístrojů

Tel.: +420 733 175 612

E-mail:  lukas.antoni@dentunit.cz