Reference

Již více než 25 let společnost Dent Unit vybavuje dentální ordinace i kliniky v celé České republice kompletním zařízením. V této sekci naleznete výběr významných instalací stomatologických souprav A-dec, rentgenové techniky Vatech a dalšího vybavení zubních pracovišť.

 

Rentgen EzRay Air je oblíbencem zákazníků

Kompletní přístrojové vybavení kliniky 2K Dent MUDr. Kittlera

Vždy je oboustranně prospěšné, pokud můžeme být u nového projektu kompletní dentální kliniky či ordinace přímo od začátku. Vzniká tím prostor pro odbornou konzultaci, tudíž jsme schopni zajistit maximální praktickou funkčnost celku a případně i investorský dozor u stavebních prací. Realizací kompletního přístrojového vybavení na nové klinice 2K Dent MUDr. Martina Kittlera v Liberci jsme měli příležitost využít společné znalosti a zkušenosti. S klienty, kteří si zakládají na kvalitě přístrojů a na maximálním servisu pro své pacienty, je spolupráce vždy příjemná a inspirující. Zajištění chodu a vybavení 4 ordinací je technická výzva, kterou vždy vítáme.

Vybavovali jsme zubními soupravami A-dec 500 a A-dec 300, dále moderním CBCT rentgenem Vatech Pax-i 3D Smart a kompletní sterilizační technikou od renomované značky W&H. Rozvody médií zajišťují spolehlivé agregáty firmy Cattani.

 

MUDr. Martin Dolana v novém videu o spolupráci s naší firmou

Můj zubař - Palác Komenium, Hradec Králové

Společnost Dent Unit kompletně vybavila stomatologické zařízení v Paláci Komenium v Hradci Králové dentálními soupravami A-dec 300 a A-dec 500, rentgenovou technikou a dalším zařízením.

 

Klinika D.C.M., Hradec Králové

Vybavení několika ordinací stomatologickými soupravami A-dec 300 a A-dec 500, retgenovou technikou a dalším zařízením.

 

Centrum estetické stomatologie Enta Dent

MUDr. Lenka Náteková

Vybavení dvou ordinací stomatologickými soupravami A-dec 500, digitálním panoramatickým 3D rentgenem Vatech PaX-UNI3D a dalším vybavením.

 

Zubní centrum Ořechovka, Praha

MUDr. et MUDr. Robert Vondruška

Vybavení dvou ordinací stomatologickými soupravami A-dec 500 a A-dec 300 a dalším vybavením.

 

Centrum Estetické Stomatologie CENESSTO, Brno

Vybavení pracoviště stomatologickou soupravou A-dec 500.

 

Gemini dent, Hradec Králové

MUDr. Renáta Černá

Vybavení dvou stomatologických pracovišť soupravami A-dec a intraorálním RTG Gendex.

 

Fakultní nemocnice Plzeň

Vybavení pracoviště dentální radiologie 3D CBCT rentgenem Vatech Pax-ReVe 3D.