Stomatologické CT

Jaké jsou možnosti moderní stomatologie?

(Hradec Králové, 2020) CBCT - Co přesně znamená CBCT? Jak funguje? Jaké jsou nejnovější modely? Přečtěte si náš článek, ve kterém odpovídáme na základní otázky tohoto vyšetření. 

Cone beam CT, neboli Cone Beam Computed Tomography  je stomatologické vyšetření pomocí rentgenového paprsku. Oproti klasickému CT je schopné již během jedné otočky kolem lidské hlavy zaznamenat velmi podrobný snímek. Šetří tak velké množství času a minimalizuje množství rentgenového záření, kterému je pacient vystaven. 

Jeho použití má své specifikace a je tedy vhodným doplňkem již tradičních rentgenových zařízení (intraorální RTG a panoramatické RTG).

Někteří pacienti mají ze snímkování strach a jejich základní otázka často zní: 

Jak velká rizika rentgenové CT vyšetření obnáší?

Pohodlí a bezpečí pacienta by mělo být na prvním místě každého lékaře. Je tedy vhodné veškerá rizika s pacientem probrat. CBCT paprsky mají výhodu, že zasahují pouze oblast hlavy. Ostatní části lidského těla jsou tak od záření ušetřeny. 

Studie ukazují, že na jeden snímek vydává CBCT až patnáctkrát méně dávek radiace, než klasické CT. Stejně jako u všech rentgenových vyšetření je ovšem vhodné metodu využívat jen v krajní potřebě. 

Pacientům a lékařům ovšem tyto moderní, stomatologické přístroje dodávají pohodlí, přesnost a luxus nejnovějších technologií, díky kterému se například implantologie posouvá velkou rychlostí kupředu. 

Stomatologické CT Vatech - Green

Jaké stomatologické CT Vám DENT UNIT umí zprostředkovat?

V Dentunit věříme společnosti Vatech. Jsme proto rádi, že jí můžeme zastupovat. 

Nejsme pouze prodejci této nejmodernější možné technologie. Jsme Vaši partneři a záleží nám nejen na Vaší spokojenosti, ale i na tom, abyste své peníze investovali rozumně. Nečekejte od nás tedy zbytečně předražené modely. Naopak se můžete spolehnout, že společnou konzultací vybereme ten nejvhodnější 3D rentgen. 

Jaké jsou možnosti? 

Stomatologické CT Vatech nabízí nejmodernější možné přístroje založené na mnoha letech výzkumu osvědčené mnoha zákazníky po celém světě. Jaký bude pro Vás ten pravý?

PaX-i3D Smart

PaX-i3D Green

Green 12, 16 a 18

Green X

Green 21 Premium

Na podrobnosti jednotlivých modelů se dostanete kliknutím na příslušný název. Na daných stránkách naleznete potřebné informace a proto věříme, že není potřeba zde vypisovat benefity jednotlivých modelů. 

Máte na nás nějaké otázky? Potřebujete poradit? Jsme zde pro Vás. Spojte se s námi a společně nalezneme nejlepší řešení. 

Odkaz na kontakty CTA -2