Panoramatické rentgeny pro dokonalý rozhled zubní krajinou

Panoramatické rentgeny Vatech a jejich funkce - jednoduše a jasně vysvětleny.

Panoramatický rentgen zubů (OPG) nabízí přehledné a podrobné zobrazení celé čelisti v rámci jednoho scanu. Moderní panoramatické rentgeny přinášejí do zubních ordinací tolik žádaný komfort a jsou užitečným pomocníkem zubaře při vyšetření. Vysokou kvalitu snímku zajistí třeba unikátní technologie automatického zaostření snímků při nesprávném umístění pacienta. Podrobněji si představíme dva panoramatické rentgeny značky Vatech.

 

PaX-i: Nejžádanější panoramatický RTG

O tomto panoramatickém rentgenu jste již pravděpodobně slyšeli, jedná se totiž o jeden z nejoblíbenějších modelů, který dobře splňuje potřeby běžných zubařských ordinací. Od tohoto panoramatického RTG můžete očekávat vynikající kvalitu snímků. K čemu vám pomůže osvědčená technologie firmy Vatech – funkce Multifocus. Vyspělá technologie umí korigovat drobné nepřesnosti v umístění pacienta. Během jednoho snímkování je pořízeno více vrstev snímku a obslužný software vám automaticky nabídne na výběr z pěti snímků s nejvyšší ostrostí. Panoramatické RTG PaX-i je dostupné ve více variantách, nejprodávanější z nich je model PaX-i P. Ten si aktuálně můžete od společnosti Dent Unit pořídit s prodlouženou – tříletou zárukou.

Panoramatický rentgen PaX-i

Unikátní OPG systém:

  • Bohatě technologicky vybavená panoramatická část pro nejostřejší snímky.
  • Možnost kefalo ramene.

Multifokus:

Možnost výběru snímků z různých vrstev snímání, tak abyste získali ten nejlepší obraz.

 

PaX-i Insight: 41 příčných řezů panoramatického snímku

S přístrojem PaX-i Insight začíná nová kapitola v oboru panoramatického rentgenování. Pro všechny přístroje značky Vatech platí, že s jejich pomocí získáte snímky s mimořádnou diagnostickou hodnotou a pro tento konkrétní přístroj to platí dvojnásob. Velkou konkurenční výhodou tohoto rentgenu je schopnost rozložit snímek do 41 vrstev, každou z nich si můžete díky jednoduchému softwaru snadno a rychle prohlédnout. Odhalíte tak i drobnosti, které by na běžném snímku zůstaly vašim očím skryty. Ovládání je přitom snadné a intuitivní, k procházení jednotlivých vrstev snímku vám vystačí kolečko vaší počítačové myši.

PaX-i Insight: 41 příčných řezů snímku

Panoramatický rentgen PaX-i Insight stojí na pomezí mezi 2D panoramatickým snímkem a 3D CT scanem a získáte s ním:

  • Perfektní snímky.
  • Absolutní spolehlivost.
  • Jednoduchý software pro práci s pořízeným snímkem.

Nejnovější technologie Insight nahrazuje funkci multifokus, kterou si stomatologové oblíbili u předchozích produktů značky Vatech. Přístroj ukládá 41 vrstev panoramatického snímku a tím přibližuje diagnostickou hodnotu standardního panoramatického snímku blíž k CT technologii. 

Aktuálně si můžete od společnosti Dent Unit pořídit panoramatický rentgen PaX-i Insight s prodlouženou – pětiletou zárukou.

Napište nám

Jméno a příjmení / firma: *
E-mail: *
Telefon: *
Váš dotaz:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit