KaVo Scan Exam

Přesné a konzistentní diagnostické výsledky

Výkonnost pro specialisty

 • Mimořádně hygienické řešení s bezdotykovým ovládáním a systémem vnitřní dezinfekce UV zářením
   
 • Vynikající kvalita snímků u všech intraorálních velikostí (0 až 4C)
   
 • Efektivní práce a rychlé skenování – nejrychlejší již za 5 sekund
   
 • Přehledný barevný displej, na němž se zobrazuje jméno pacienta a náhled snímku
   
 • Desky iDOT™ s jedinečným značením pro ještě lepší kontrolu kvality

Kvalita klinického zobrazení.

Destičkový systém Scan eXam™ soustavně poskytuje snímky s detailním zobrazením a vynikajícím kontrastem. Široký dynamický rozsah spojený se zobrazovací destičkou vždy zajišťuje nejlepší diagnostické zobrazení. Díky rychlému zpracování obrazu se systém přizpůsobí efektivní práci ordinace.

Skener KaVo Scan eXam™ je dodáván se zobrazovacím softwarem vyvinutým pro velmi náročné použití v ordinacích. Efektivní zobrazovací nástroje umožní snímek profesionálně optimalizovat a vynikající interoperabilita podporuje propojení s dalšími softwarovými aplikacemi nebo prostředím DICOM.

Vynikající výsledky mimořádně rychle.

Zařízení Scan eXam™ stanovuje standard, pokud jde o dostupnost zobrazení. Celý proces od přečtení až po vymazání je dostatečně rychlý a zajišťuje rychlou práci bez čekání, a to i v případě, kdy se vkládá několik destiček. Zobrazovací destičky poskytují vynikající kvalitu zobrazení a podporují široký okruh aplikací.

Široký dynamický rozsah destičky kompenzuje přeexponování nebo podexponování, což skutečně pomůže rozpoznat diagnostické informace. Systém je kompatibilní s tubusy rentgenu na střídavý i stejnosměrný proud a poskytuje vynikající výsledky klinického zobrazení odpovídající kvality.

 

Flexibilní nastavení v ordinacích.

Zařízení Scan eXam™ je vysoce kompaktní a lze jej instalovat na stůl nebo pod něj, nebo může být umístěn ve skříňce či namontován na stěnu.

Jeden skener Scan eXam™ může snadno sdílet až 8 ordinací prostřednictvím místní sítě.

Jednoduché, snadné a hygienické ovládání.

Skener Scan eXam™ se probudí z pohotovostního režimu a je možno s ním pracovat, aniž byste se systému dotkli. Tento postup práce s hygienickým příslušenstvím na jedno použití zajišťuje bezpečný provoz a minimalizuje riziko křížové kontaminace. Zařízení Scan eXam™ má navíc integrovaný automatický systém čištění s UV zářením (patentovaný), čímž se maximálně zvyšuje bezpečnost pro uživatele i pacienty. Není nutno systém pravidelně rozebírat a čistit.

 

Systém dezinfekce prostřednictvím UV záření.

Systém Scan eXam™ představuje inteligentní a automatizovanou interní dezinfekci ultrafialovým zářením (UV), která ničí viry a bakterie na transportním mechanismu desek.

UV záření zničí 99,9% virů a bakterií a poskytne germicidní ochranu například před:

 • HIV
 • Hepatitidou A/B/C
 • Bakteriemi způsobujícími záškrt (difterie)
 • Bakteriemi způsobujícími tuberkulózu (Mycobacterium tuberculosis)
 • Oparem

Napište nám

Jméno a příjmení / firma: *
E-mail: *
Telefon: *
Váš dotaz:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit