KaVo Scan Exam ONE

Ten jediný, který dokáže uspokojit všechny požadavky na pokrytí širokého rozsahu intraorálních snímků ve vysoké kvalitě.

Důmyslně jednoduchý

 

  • Intuitivní, snadné ovládání, které obsluha rychle zvládne
  • Kvalita snímků u všech intraorálních velikostí (0 až 4C) optimalizovaná pro klinické účely
  • Displej, na němž se zobrazuje nápověda a jméno pacienta
  • Rychlé skenování – nejrychlejší již za 6 sekund
  • Kryt v 5 barevných variantách
  • Desky iDOT™ s jedinečným značením pro ještě lepší kontrolu kvality

Jedno řešení pro všechny potřeby.

Pokročilý proces digitálního snímkování dodává konzistentní snímky. Vynikající kvalita snímků je dosažitelná již pomocí továrně nastavené konfigurace, kterou lze snadno přizpůsobit diagnostickým preferencím zubního lékaře.

 

Vynikající výsledky za pouhý okamžik.

Jasné a ostré intraorální snímky s KaVo Scan eXam™ One věrně reprodukují úrovně šedi a přesně zobrazují požadované diagnostické informace i v těch nejmenších detailech. Jednoduše vložíte zobrazovací destičku.

 

Je to tak jednoduché, jako používat film.

Rychlý a snadný pracovní proces. Opakovaně použitelné zobrazovací destičky skeneru KaVo Scan eXam™ umožňují snadný a pohodlný pracovní postup. Celý proces od čtení obrázku po zobrazení na obrazovce trvá jen několik sekund. Systém může být provozován v prostředí s běžným denním světlem a není zapotřebí chemikálií.

 

 

Řešení jak pro jednotlivce, tak mnohonásobné uživatele.

Systém pro jednu ordinaci nebo společné využívání. KaVo Scan eXam™ One je perfektní volbou zobrazovacího řešení rentgenových snímků. Můžete jej také v síti snadno sdílet s více uživateli.

KaVo Scan eXam™ One potřebuje jen malý prostor a vypadá skvěle! Vyberte si z pěti barev podle toho, která odpovídá dessignu vaší ordinace.Napište nám

Jméno a příjmení / firma: *
E-mail: *
Telefon: *
Váš dotaz:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit