Innixim Spark

Není potřeba dělat kompromisy mezi rychlostí a kvalitou snímků. Skener paměťových fólií Spark zvládne obojí. Jeho tvůrci si nedali za cíl nic menšího než spojit to nejlepší z obou intraorálních technologií do jednoho přístroje. Kombinuje výhody senzoru a skeneru do jednoho důmyslného zařízení.

 

Spark

Hlavní vlastnosti:

  • Nejrychlejší skener paměťových fólií na trhu - jen 3 vteřiny.

  • Kompaktní rozměry - 5x prostorově úspornější než ostatní skenery

  • Jednoduchost - minimum pohyblivých částí, což zaručuje vysokou spolehlivost

  • Kvalitní fólie, které jsou až 2x citlivější než běžné fólie

Představujeme Vám nový skener Spark od firmy Innixim. Naše firma má pro tento nový skener výhradní zastoupení pro ČR.

Není potřeba dělat kompromisy mezi rychlostí a kvalitou snímků. Spark zvládne obojí. Jeho tvůrci si nedali za cíl nic menšího než spojit to nejlepší z obou technologií do jednoho přístroje. Kombinuje výhody senzoru a skeneru do jednoho důmyslného zařízení.


Jde o nejrychlejší skener na trhu - 3 vteřiny, přesto snímky které na něm pořídíte mají vysokou ostrost a jsou bohaté na detaily, které jsou důležité pro přesnou diagnostiku.


Odvaha a nový přístup nese ovoce. Spark používá při skenování fólie novou technologii, která zaručuje přesné a rychlejší čtení a také dokonalé smazání před další expozicí.


V rámci celého přístroje je kladen důraz na jednoduchost. Je zde přítomno minimum pohyblivých částí. Je známo, že právě pohyblivé části jsou ve všech zařízeních tím nejnáchylnějším k poruše. Samotná instalace Sparku je otázkou několika minut a je připraven na používání. Nabízí TWAIN rozhraní, které zaručuje možnost používat ho i se softwarem od jiných výrobců.


Je brán zřetel i na nejmenší detaily - vkládání fólie je vymyšleno tak, aby byla senzitivní stranou dolů a minimalizovalo se tak riziko nechtěného vystavení světlu.

Technické parametry:

Soubory ke stažení

Katalog (*.pdf ; 4.2 MB)

Napište nám

Jméno a příjmení / firma: *
E-mail: *
Telefon: *
Váš dotaz:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit