EzSensor Classic

Jde o základní model senzoru, který firma Vatech vyrábí. Těší se velké zákaznické oblibě. Silnou stránku firmy Vatech, jako i konkrétně modelu EzSensor C Slim je vysoká kvalita a ostrost pořízených snímků. Je to nejtenčí senzor, který je na trhu dostupný. Tloušťka senzoru velice úzce souvisí s komfortem pacienta.


Ergonomie a pevné uchycení kabelu

EzSensor Classic Slim je nejtenčí intraorální sensor (4,8mm) se zaoblenými rohy pro pacientův komfort a pro lepší dostupnost všech vyšetřovaných oblastí. Vlastní snímací prvek je uložen v AL schránce tak, aby odolával nárazům a elektrostatickým výbojům, což zajišťuje funkčnost a spolehlivost EzSensoru Premium při každodenním používání.

Připojení kabelu byla věnována mimořádná pozornost, a proto je speciálně zesíleno a řešeno tak, aby jeho odolnost byla zárukou dlouhodobé životnosti a trvalé kvality snímků. EzSenzor Classic Slim je vybaven hybridním CMOS snímačem, který zajišťuje maximální obrazovou kvalitu snímků.

Připojení EzSenzoru Classic Slim k počítači je zajištěno prostřednictvím běžného USB 2.0 rozhraní na přímo bez převodníku. Možnost prodloužení USB kabelu až o 5M.

 

Velikosti EzSensoru Classic

 

- - -

Prohlédněte si kompletní nabídku zubních rentgenů Vatech. V naší nabídce naleznete kromě intraorálních senzorů i intraorální rentgeny, panoramatické rentgeny, 3D CT rentgeny a stomatologický software.

 

Napište nám

Jméno a příjmení / firma: *
E-mail: *
Telefon: *
Váš dotaz:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit