Máte zájem o tento produkt?

Intraorální senzory Vatech

Hledáte řešení, které poskytne vaší praxi jistotu a spolehlivost? Chcete se v klidu svou pozornost směřovat na to důležité, tedy na práci a pacienty a nikoli na nefunkční přístroje? Senzory pro přímou digitalizací od firmy Vatech nabízí právě takovou spolehlivost, komfortnost a technickou kvalitu, kterou hledáte.

Předností, kterou se mohu Vatech senzory pyšnit je to, že jsou ergonomicky tvarované (například tím, že mají zaoblené rohy a nedisponují žádnými ostrými hranami). Díky dlouholetým poznatkům z praxe jsou maximálně přizpůsobené anatomickému tvaru ústní dutiny. Každý si vybere ze třech variant senzoru tak, aby konkrétní model plně vyhovoval jeho nebo jejím potřebám.

Primární důvody pro upgrade senzoru:

Novější modely senzorů mají lepší parametry především:

  • Nižší dávkou záření potřebného pro pořízení snímku
  • Lepším kvalitou snímků, které jsou bohatší na detaily
  • Jednodušší kompatibilita s moderním operačními systémy (např.Windows10)
  • Dokonalejší ergonomie a vyšší komfort pacienta
  • Kompaktnější rozměry – tloušťka sensoru má podstatný vliv na pohodlí pacienta při snímkování. RTG vyšetření bez stresu z bolesti výrazně zvýší šanci na pořízení kvalitního snímku.

V současnosti nabízíme 3 varianty senzorů od firmy Vatech.

EzSensor C Slim

Vyniká poměrem cena výkon a dokazuje, že kvalita nemusí být drahá.

Jde o základní model senzoru, který firma Vatech vyrábí. Těší se velké zákaznické oblibě. Silnou stránku firmy Vatech, jako i konkrétně modelu EzSensor C Slim je vysoká kvalita a ostrost pořízených snímků. Je to nejtenčí senzor, který je na trhu dostupný. Tloušťka senzoru velice úzce souvisí s komfortem pacienta. Minimální tloušťkou si velice jednoduše získáte konkurenční výhodu, právě díky zvýšení komfortu pacientů.

Více informací

EzSensor HD Slim

Je špička díky vysokému rozlišení a ostrosti pořizovaných snímků.

Tento senzor bude skvělým nástrojem pro všechny, kterým jde o nekompromisní kvalitu snímků. Diagnostika je se senzorem HD Slim snadná díky detailům a kvalitě, kterou snímky mají.

Kvalita snímků pořízených tímto senzorem patří k naprosté špičce jak na trhu, tak i v rámci nabídky firmy Vatech. Nejmenší velikost pixelu na světě jen potvrzuje jasný záměr s kterým tento senzor vznikal – tedy prvotřídní kvalitu a co nejlepší podklady pro lékařskou diagnostiku.

Více informací

EzSensor Soft HD

Je inovátorským počinem – jedná se o senzor, který je ukrytý v silikonovém ohebném pouzdře. Senzoru tím poskytuje velice unikátní vlastnosti, které ho činí skvěle využitelným pro každodenní intenzivní používání.

Tento model přichází s unikátní technologií, která cílí na maximální pohodlí pacientů. Díky ohebnému tělu senzor při snímkování netlačí na dáseň pacienta a nepůsobí mu bolest. Lékaři přináší výhodu přesného umístění a tedy eliminace případů špatného umístění a následného opakovaného snímkování. Výhodou je  i to, že senzor je zcela ukryt v silikonové schránce, která zabraňuje vniknutí vlhkosti a prachu.

Disponuje vynikající detailností pořizovaných snímků a nejmenší velikostí pixelu. Přináší prémiovou kvalitu pořízených snímků. Parametr, který tuto skutečnost jasně dokazuje je velikost pixelu 14,8 μm – což je nejmenší velikost pixelu celosvětově.

Více informací

 


Prověřená kvalita

Díky více než čtvrt století trvající tradici výroby senzorů se podařilo dosáhnout vysoké kvality pořízeného snímku se zachováním velice snadné údržby a obsluhy. Software EzDent-i, který pro své senzory firma Vatech vyvíjí, má intuitivní ovládání a každý snímek díky tomu rychle a pohodlně vyhodnotíte a zaevidujete do vašeho systému.

Všechny modely senzorů se vyrábějí ve třech velikostech 1.0, 1.5 a 2.0 – v rámci variant nejsou žádné cenové rozdíly.

Rozdíly mezi senzory:

Tak jako u většiny produktů a výrobků, které kolem sebe máme v každodenním životě, i u takto vysoce specializovaných produktů platí, že novější modelová řada sebou nese kvalitnější parametry a bude pro uživatele lépe použitelná, protože výrobce měl více času na zohlednění požadavků z praxe do další generace produktu. Vatech vyrábí senzory, které jsou kvalitní a za rozumnou cenu s rychlou návratností investice Horizont návratnosti investice díky tomu není někde v nedohlednu, ale lze přesně a jasně vyčíslit.

Vše s vámi rádi projdeme při osobní schůzce, ať už třeba u nás na firmě v Hradci Králové, nebo přímo ve vaší ordinaci.