EzRay Air

V praxi je nejdůležitější, aby intraorální rentgen byl vyrobený a připravený pro každodenní intenzivní používání. To znamená, aby byl pro lékaře snadný na obsluhu, lehce nastavitelný do správné polohy a zároveň, aby v ordinaci zabíral co nejméně místa. Intraorální RTG Vatech EzRay Air splňuje všechny tyto požadavky.

EzRay Air - Nejlehčí intraorální RTG na trhu

  • Díky unikátní konstrukci rentgenky - Carbon Nano Tube (CNT) váží celý rentgenpouze 17,9kg.

  • Samotná rentgenka pak méně než 2,5kg a díky ergonomickému úchopu je manipulace s ní velice jednoduchá, plynulá a přesná.

  • Nehrozí žádný únik oleje. Díky použité technologii rentgenka žádný olej neobsahuje a zároveň se nepřehřívá.

EzRay Air

 

Vatech EzRay Air: Snadná obsluha, jedinečné nastavení 

  • přístroj automaticky nastaví přesné expoziční parametry dle náklonu rentgenky
  • díky tomu šetří Váš čas a snižuje dobu potřebnou pro pořízení snímku

Intraorální RTG - Vatech EzRay Air

 


Zákaznické hodnocení Vatech EzRay Air:

"EzRay Air je pro moji praxi vysoce přínosným zařízením. Jednoduše a hlavně lehce se s ním manipuluje a dělá kvalitní, ostré snímky. Poměr cena/výkon je u tohoto přístroje velmi dobrá. V kombinaci se senzorem z řady EzSensor získáte navíc intuitivní software EzDent-i, úprava snímků v něm je rychlá a jednoduchá. Určitě bych také zmínil profesionální jednání ze strany firmy Dent Unit, které je vždy korektní a férové.
EzRay Air doporučují všem kolegům, kteří chtějí kvalitní RTG za rozumné peníze.”

MUDr. Ivan Pelikán, Praha.


Pokud hledáte nejvýhodnější způsob, jak vyřešit intraorální radioviziografii, nebo pořídit samostatný rentgen, máme pro vás v naší nabídce kvalitní řešení od firmy Vatech

Jako ideální doporučujeme pořídit Vatech EzSensor a rentgen EzRay Air v rámci cenově výhodného setu. Firma Vatech investuje obrovské úsilí, aby své produkty posouvala stále kupředu a pravidelně přichází s uživatelsky využitelnými inovacemi. Výrobky v naší nabídce proto disponují řadou unikátních prvenství, a to z nich dělá produkty, které si zákazníci chválí a na které se dennodenně spoléhají v rámci své praxe.

Technické parametry

Parametry

- - -

Prohlédněte si kompletní nabídku zubních rentgenů Vatech. V naší nabídce naleznete kromě intraorálních rentgenů i intraorální senzory, panoramatické rentgeny, 3D CT rentgeny a stomatologický software.

Napište nám

Jméno a příjmení / firma: *
E-mail: *
Telefon: *
Váš dotaz:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit