Intraorální zubní rentgen Vatech

Intraorální rentgen Vatech

 

Veškeré intraorální zubní rentgeny mají v dnešní době podobné parametry. Každý z výrobců se snaží vyzdvihnout právě tu vlastnost intraorálnho zubního rentgenu, ve kterém si stojí dobře. To je třeba mít při výběru na paměti a nepodlehnout marketingovým lákadlům některých prodejců. Co je v praxi nejdůležitější je, aby intraorální rentgen byl vyrobený a připravený pro každodenní intenzivní používání. To znamená, aby byl pro lékaře snadný na obsluhu, lehce nastavitelný do správné polohy a zároveň, aby v ordinaci zabíral co nejméně místa. Velkou výhodou je i snadná kompatibilita (software + hardware).

Pokud hledáte nejvýhodnější způsob, jak vyřešit intraorální radioviziografii, nebo pořídit samostatný rentgen, máme pro vás v naší nabídce kvalitní řešení od firmy Vatech. Jako ideální doporučujeme pořídit Vatech EzSensor a rentgen EzRay Air v rámci cenově výhodného setu. Přínosem je, že můžete mít rentgen, senzor a k tomu také i software pro správu snímků přímo z dílny jednoho výrobce, což je pozitivní benefit – vše je vzájemně na maximální úrovni kompatibilní.

Firma Vatech investuje obrovské úsilí, aby své produkty posouvala stále kupředu a pravidelně přichází s uživatelsky využitelnými inovacemi.

Podívejte se na nejlehčí intraorální rentgen na trhu.


Výrobky v naší nabídce proto disponují řadou unikátních prvenství, které z nich dělají produkty, které si zákazníci chválí a na které se dennodenně spoléhají v rámci své praxe.

Napište nám

Jméno a příjmení / firma: *
E-mail: *
Telefon: *
Váš dotaz:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit