Máte zájem o tento produkt?

A-dec 200 - stomatologická souprava

Stomatologická souprava A-dec 200 a je určena pro ordinace, které vyžadují ekonomicky nenáročné řešení. Nicméně nechtějí obětovat kvalitu zpracování, ergonomii a pohodlí jak pro sebe tak i pro pacienta.

Nový A-dec 200 se řadí na začátek modelové řady A-dec a postupně nahradí dlouhodobě úspěšný model Performer, který si oblíbilo velké množství českých zákazníků.

souprava
  • Hlava lampy disponuje třemi osami, které umožňují nastavení vhodného úhlu osvětlení pro vás i vašeho pacienta.
  • Díky čtyřem přednastavenám polohám můžete pacienta v křesle umístit dle potřeby.
  • Dodatečný prostor vám umožňuje doplnit vybavení v případě budoucího rozšíření vaší ordinace.
  • Pacientovo pohodlí zajišťuje dvoupolohová loketní opěrka a polohovatelná sedací část křesla.
  • Hladký potah umožňuje udržet křeslo stále čisté.

a-dec200-2a-dec200-3

Navržený dle zkušeností lékařů

Systém byl navržen na základě zkušeností zubních lékařů a tak v něm nechybí nic, co je třeba pro kvalifikovanou práci. Rozhodující jsou detaily. Plivátko je keramické a lze jej natočit směrem k pacientovi. Teleskopické asistentské rameno je standardně vybaveno odsliňovačkou a velkou chirurgickou savkou o průměru 11 mm.

Ergonomicky je umístěný i ruční ovládací panel, pomocí nějž lze ovládat křeslo a funkce plivátka. Kvalitnímu ošetření napomáhá i výkonné osvětlení nastavitelné ve třech osách pohybu. Hladký, vakuově tvarovaný potah beze švů usnadňuje čištění a údržbu. Výrobce neopoměl i možnost budoucího rozšíření soupravy.

 

Kvalita, servis, dlouhá životnost

Stomatologické soupravy A-dec ve všech svých modelových řadách jsou pověstné svým nadstandardně kvalitním zpracováním a dlouhodobou životností. Prodejce značky A-dec v České republice, společnost Dent Unit, zajišťuje spolehlivý záruční i pozáruční autorizovaný servis.

Možnosti bezešvého čalounění

a-dec200-9