Green X

Green X je pokročilý digitální rentgenový zobrazovací sytém 4 v 1, který umožňuje Pano, Ceph (volitelný), CBCT, a Modelové skenování. Díky zkušenostem společnosti Vatech v oboru dentálního zobrazování poskytuje Green X snímky vysoké kvality s nízkou dávkou záření. Tím vám zlepší diagnostickou přesnost a plánování léčby, což povede k vyšší spokojenosti pacienta.
 
DentUnit - Tlačítko - odkaz na kontakt
Green 16 Vatech - unikátní OPG a CBCT systém

Unikátní OPG a CBCT systém 4v1

  • PANO, CEPH, CBCT a MODEL SCAN
  • Možnost volby mezi skenovacím a One Shot senzorem pro telerentgeny

Multi FOV pro diagnózu ve 3D

Green X poskytuje výběr z široké škály FOV, čímž umožňuje uživateli zvolit optimální mód k minimalizaci ozáření oblasti mimo oblast zájmu.Výběr je z následujících velikostí: 16x9, 12x9, 8x9, 8x5, 5x5 a 4x4.Tyto velikosti pokrývají celou oblast oblouku, sinusu a levého/pravého TMJ. Jsou tak vhodné pro většinu případů orální chirurgie a vícečetných implantátů.

 

 

 

 

Green Sken

Green X díky rychlému času skenování minimalizuje pohybové artefakty a umožňuje rychlejší workflow. Pořizuje skvělé diagnostické snímky, kterými se bude pyšnit každá ordinace. Vatech se zaměřením na nejvyšší kvalitu péče o pacienty usiluje o zlepšení zdraví a zvýšení bezpečnosti pro vaše pacienty.
 

Endo mód s vysokým rozlišením

Endo mód s velikostí FOV 4cm x 4cm a rozlišením 49,5 μm je optimalizovaný pro ošetření se zaměřením na nejmenší detail. Je ideální pro použití v endodoncii a umožňuje získat výjimečné snímky ve vysokém rozlišení.

 

   
 

 
 

Insight 2.0. Pano

Insight Pan je vícevrstvý panoramatický snímek, který poskytuje jedinečný pohled do hloubky zubu. Insight 2.0 má vylepšenou funkci volného FOV, což vám umožní zachytit pouze oblast zájmu.


Specifikace

DentUnit - kontakt - CTA - tlačítko

- - -

Prohlédněte si kompletní nabídku 3D CT Rentgenů.

V naší nabídce naleznete PaX-i3D SmartPaX-i3D GreenGreen 12Green 21 Premium

Fotogalerie

Video ke zhlédnutí

Ez3D-i Segmentation

Soubory ke stažení

(*.pdf ; 7 MB)

Napište nám

Jméno a příjmení / firma: *
E-mail: *
Telefon: *
Váš dotaz:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit