3D CT Rentgeny Vatech

Společnost Dent Unit nabízí 3D CT zubní rentgeny, respektive CBCT 3D rentgeny značky Vatech.

Vhodný CBCT 3D rentgen pro vaši ordinaci vám společně určitě najdeme. Vybírat si můžete z několika modelů. Konkrétně se jedná o 3d retngeny PaX-i 3D Smart, PaX-i 3D Green, Green 16 a Green 21 Premium.

PaX-i3D Smart

Anatomické FOV 10x8,5cm = 12x9cm - díky unikátnímu tvaru FOV získáte více informací, než s klasickým objemem tvaru válce.

více informací
PaX-i3D Green
  • Bohatě technologicky vybavená panoramatická část pro nejostřejší snímky
  • Možnost volby mezi skenovacím a One Shot senzorem pro telerentgeny
  • Cone Beam 3D modul s volbou velikosti senzoru od 5x5 do 17x15 (18x10) cm
  • Pouhých 6 vteřin stačí na 3D sken 8x8 cm.
více informací
Green 12,16,18
Green 12/16/18 nabízí širokou škálu FOV a pomáhá minimalizovat záření mimo zájmovou oblast. Vyberte si správnou velikost z možností 5x5, 8x5, 8x9, 12x9,
13x10, 16x9, a 18x10 na základě konkrétní diagnostické potřeby. Pokrývá celou oblast zubního oblouku, ústní dutiny, levého/pravého TMJ a je vhodný pro většinu případů stomatochirurgických zákroků i operací s více implantáty.
více informací
Green X
Green X je pokročilý digitální rentgenový zobrazovací sytém 4 v 1, který umožňuje Pano, Ceph (volitelný), CBCT, a Modelové skenování. Díky zkušenostem společnosti Vatech v oboru dentálního zobrazování poskytuje Green X snímky vysoké kvality s nízkou dávkou záření. Tím vám zlepší diagnostickou přesnost a plánování léčby, což povede k vyšší spokojenosti pacienta.
 
DentUnit - Tlačítko - odkaz na kontakt
více informací
Green 21 Premium

Skutečně prémiový, jak již z názvu plyne. Poskytuje bohaté možnosti použití napříč stomatologií, svoje využití najde také i pro ORL. Je vybaven technologiemi, které z rtg Green 21 Premium dělají velice zajímavé zařízení.

KATALOG Premium 21

více informací