Zubní rentgeny

rentgen

Rentgenová technika patří dnes k již běžnému vybavení zubních ordinací. V sortimentu společnosti Dent Unit zákazníci naleznou širokou škálu digitálních zubních rentgenů značek VATECH a GENDEX pro všechny typy stomatologie.

Nabídka je široká a je možné vybírat od základních intraorálních přístrojů, přes dobře vybavené panoramatické rentgeny až po nejmodernější 3D CT dentální zařízení.

Intraorální zubní rentgeny

Intraorální zubní rentgeny patří k základnímu vybavení zubní ordinace. Princip snímání u těchto typů rentgenů je na základě filmu nebo digitálního snímače. Díky možnosti předem naprogramovaného nastavení se zjednodušuje proces snímání. Pokud máte zájem o prohlídku showroom, kde jsou vystavené jak stomatologické soupravy, tak rentgeny, vyplňte níže uvedený formulář nebo kontaktujte obchodní oddělení.

Panoramatický rentgen zubů

Panoramatický rentgen zubů (OPG) má přehledné a podrobné zobrazení celé čelisti v rámci jednoho skenu. Tím je eliminivána základní nevýhoda intraorálních RTG snímků, a totiž zobrazení pouze několika zubů. Moderní panoramatické rentgeny VATECH díky neustálému technologickému pokroku nabízí rentgenové snímky zcela revoluční kvaltiy. Mohou se pochlubit například unikátní technologií automatického zaostřování snímků při nesprávném umístění pacienta.

Panoramatický dentální rentgen

Panoramatický dentální rentgen je v kontabilitě se softwarem, který nabízí uživateli příjemné prostředí, ve kterém je možné detailněji vyhodnocovat aktuální zdravotní stav, plánovat zákrok a další řadu pomocných kroků. Jako nejvyšší a nejmodernější stupeň tvoří 3D CT rentgeny, které jsou určené nejen pro implantologii. Trojrozměrné zobrazení je dokonalou pomůckou pro stomatology i další zubní obory.