dental_equipment

Vítáme Vás na stránkách zaměřených na sortiment dentálních radiodiagnostických přístrojů  od společnosti VATECH, která společnost Dent Unit distribuuje. V našem sortimentu naleznete širokou škálu digitálních zubních rentgenů pro všechny obory stomatologie.

vatech_logo

Sortiment dentálních rentgenů VATECH:

Intraorální zubní rentgeny a digitální senzory (radioviziografie)

Intraorální rentgeny jsou dnes základním vybavením každé stomatologické ordinace. Společně s citlivými intraorálními digitálními senzory tvoří mocný nástroj zubního lékaře při stanovení diagnózy a následného léčebného postupu. Vysoká citlivost senzorů společnosti VATECH umožňuje získat výborné snímky rengenované oblasti s minimální dávkou záření.

Panoramatické dentální rentgeny (OPG) – nový standard pro zubní ordinaci

Výhodou panoramatických rentgenů je přehledné a podrobné zobrazení celé čelisti v rámci jednoho skenu. Tím je eliminována základní nevýhoda intraorálních RTG snímků a totiž zobrazení pouze několika zubů. Moderní panoramatické rentgeny VATECH díky neustálému technologickému pokroku nabízí rengenové snímky zcela revoluční kvality. Mohou se pochlubit například unikátní technologií automatického zaostřování snímku při nesprávném umístění pacienta.

Digitální RTG snímky umožňují lékaři snažší vyhodnocování, zvětšování, zakreslování poznámek i plánování implantátu v uživatelsky příjemném softwaru, který je k přístrojům zdarma přiložen.

RTG s cephalometrickou funkcí pro orthodontisty

U většiny OPG přístrojů nabízí společnost VATECH možnost rozšíření o cephalometrické rameno. Díky unikátnímu systému skenu získáte kvalitní snímek jak kostí tak i měkkých tkání. Společnost VATECH dále vyvinula jedinečný One-shot cephalo sken, kdy je rentgenový snímek pořízen za pouhých 0.3 sekundy.

3D CT rentgeny nejen pro implantologii

Trojrozměrné modely čelistí jsou dokonalou pomůckou pro implantology při plánování zubních implantátů, ale oblíbí si je i jiné stomatologické obory. 3D simulace umožní lékaři libovolné natočení zobrazené oblasti, řezy skrze kostní hmotu, měření denzity kostí a poskytne mnoho dalších užitečných informací. Společnost VATECH patří k největším výrobcům stomatologických 3D CT na světě. Ve svém sortimentu má přistroje různých velikostí snímané oblasti (FOV). Může se pochlubit stomatologickými 3D rentgeny, které patří k přístrojům s nejvetším FOV na světě. Zubní rentgeny VATECH jsou rozumnou, technologicky i ekonomicky výhodnou volbou pro Vaši stomatologickou praxi. Na našich stránkách si můžete podrobně prostudovat paramerty jednotlivých přístrojů a v případě Vašeho zájmu nás kontaktujte.

imaging_system